HRK Karlovac u srijedu 11. kolovoza 2021. od 19:00 sati u dvorani kraj Korane igra prijateljsku utakmicu s premijerligašom iz Sesveta.
Iz kancelarije kluba na adresi Rakovac 1 su nas zamolili da obavijestimo javnost kako su odlučili da zbog restriktivnih mjera pandemije Covid potvrde neće biti potrebne, već će zbog toga broj gledatelja biti ograničen na stotinu (100).
Biti će to prva utakmica otkako se HRK Karlovac vratio u društvo premijerligaša i prilika karlovačkoj publici da upozna momčad koja će braniti boje kluba u narednom prvenstvu. Ujedno, upozna i ovogodišnja pojačanja Rašićeve momčadi. To su golman Bruno Ćopić i lijevi bek Bruno Negran. Ćopić je nastupao za slovensku Škofju Loku, a Negran za velikogoričku Goricu. Prvoj momčadi pridružila su se još i trojica mladih nada iz druge momčadi – Filip Šalković, Ivano Grčić i Jure Stipetić.