OSTALI SPORTOVI STOLNI TENIS

KRAPINA: Članica STK Aquestil Marla Vidaković uzela srebrnu, a Leeloo Vukelja brončanu medalju

Mlade i talentirane stolnotenisačice dugoreškog Aquaestila, Marla Vidaković i Leeloo Vukelja te stolnotenisač Zvonimir Kramarić nastupili su na Otvorenom prvenstvu Krapine za mlađe juniore i mlađe juniorke.

Marla Vidaković zauzela je drugo mjesto i osvojila srebrnu medalju. U četvrtzavršnici pobijedila je Boguslavsku iz Njemačke rezultatom 3:1, a u polufinalu Kloke iz Njemačke s 3:0. U finalu je članica zagrebačke Mladosti Neva Gojković pobijedila rezultatom 3:2.

Leeloo Vukelja je u četvrtzavršnici bila bolja od Brune Borovec pobijedivši glatko s 3:0, a u polufinalu je poražena od Neve Gojković s istim rezultatom 3:0 te je osvojila brončanu medalju.

Zvonimir Kramarić odigra je dva meča, nije razočarao igrom, ali je u oba susreta poražen rezultatom s 3:2.