OSTALI SPORTOVI REKREACIJA

KONTINENTRAIL LIGA: Silvijo Car otrčao je kvotu utrka lige, završio je ukupno šesti na dugoj stazi, a pobjednik je u kategoriji M50+

U organizaciji Atletskog kluba Plitvice održana je trail utrka “Barać ForestTrail 2023” sa starom i ciljem u Rakovici (Baraćeve spilje). Trčalo se na tri staze – 7.5 km, 15km i 22,5 km.

Na stazi Bunika trail od 22.5 km Robert Žgela otrčao je u odličnom vremenu 1:58:08 te je zauzeo ukupno 3. mjesto. Na istoj stazi trčao je i Silvio Car koji je kroz cilj prošao sveukupno deseti (2:10:54) te Dominik Filipčić (2:25:59) koji je zauzeo 22. mjesto u ukupnom plasmanu kod muških.

Na stazi Šišmiš trail od 15 km Dominik Seljan (1:20:10) sveukupno je bio 11. Novi član Udruge Ran 047 Matija Volović (1:32:15) bio je zauzeo 25. kod muških, Darinka Vučković (1:48:18) je sveukupno bila 13. od žena, Lea Šipka (2:18:01) je zauzela 34. mjesto, a Jadranka Belavić (2:19:54) je bila 35. među ženama.

Ujedno je to bilo i zadnje kolo Kontinentrail lige gdje je bilo i proglašenje najboljih u ukupnom poretku. Ove godine jedino je RaN-ovac Silvijo Car otrčao kvotu utrka lige koju je završio sveukupno na 6. mjestu na dugoj stazi, a prvi je u kategoriji M50+.

Karlovčanka Jadranka Belavić dobila je zahvalnicu za 40 nastupa na utrkama u Kontinentrail ligi.