NOGOMET

SUPERSPORT 2. NL: Sin trenera Pamića sjajnim je udarcem s 25 metara spasio Karlovac od poraza

U 10. kolu SuperSport 2. Nogometne lige NK Karlovac 1919 igrao je na domaćem travnjaku s NK Kustošijom iz Zagreba neodlučeno 1:1 (0:1).

Već u drugoj minuti crveni karton dobio je domaći stoper Bruno Međimorec pa su plavo-bijeli utakmicu igrali s igračem manje. Gosti su poveli s 1:0 u 29. minuti a strijelac je bio Ubani Wisdom Onyedikachi. Domaćin je izjednačio u 86. minuti kad je Zvonko Pamić iz slobodnog udarca s oko 25 metara precizno pogodio mrežu gostujuće momčadi.

NK Karlovac 1919: Jagatić, Gabrijel Stepinac, Ribar, Paracki, Zavalić, Budimir (od 74. Viduka), Kurečki, Međimorec, Matyazh, Pamić i Tankosić. Trener Igor Pamić.

NK Karlovac 1919 je šesti na prvenstvenoj ljestvici sa 17 bodova a u 11. kolu, u subotu 28. listopada, igraju u Belišću s NK Belišćem (15 sati).