NOGOMET

4. HNL SREDIŠTE: Vojnićani protiv Rudara došli do druge prvenstvene pobjede u ovoj sezoni

Vojnićani su na domaćem travnjaku došli do druge prvenstvene pobjede. U 7. kolu 4. Hrvatske nogometne lige Središte – skupina A pobijedili su Rudar iz Dubrave Zabočke rezultatom 3:1 (2:0).

NK VOJNIĆ ’95: Manjerović, Kalem, Stanić, Omeragić, Tutić (od 60. Lučić), Jelić (od 60. Josipović), Horvatin (od 9. Martinović, od 75. Bijelić), Brkić, Prpić, Keranović i Valentić (od 84. Jagodić).

Vojnićani su u 2. minuti poveli 1:0 golom Brkića. U 25. minuti ponovno je strijelac bio Brkić za vodstvo od 2:0. U 68. minuti Tisanić smanjuje na 2:1, a 93. minuti domaći postižu gol za konačan rezultat od 3:1 . Strijelac je bio Kalem.

U sljedećem 8. kolu NK Vojnić ’95 igra u Svetoj Klari s momčadi NK Poleta.

1. HNL CENTAR: Odgođen susret Lukavac – Karlovac 1919

Utakmica 8. kola 3. Hrvatske nogometne lige Centar u Lukavcu između istoimenog domaćina i Karlovca 1919, koja se trebala igrati danas (subota) od 16 sati, odgođena je. Travnjak u Lukavcu je u lošem je stanju pa je dogovorom klubova odlučeno da se utakmica odgodi. Novi termin je 12. listopada.