NOGOMET

4. HNL SREDIŠTE: Slunjani neočekivano izgubili 3:1 na domaćem travnjaku

Pomalo neočekivano oslabljena momčad nogometaši Slunja, bez Marinić i Požege, poražena je na domaćem travnjaku igrališta Zubac od momčadi Stubice 3:1. Bila je to utakmica 6. kola 4. Hrvatske nogometne lige Središte.

U 10. minuti gosti su poveli 1:0 preko Piškovića, a na 2:0 povisio je Drempetić u 13. minuti. Drempetć je u 41. minuti bio strijelac i trećeg gola za Stubicu za konačnih 3:1. Jedini gol za domaće postigao je Luka Mance u 18. minuti susreta.

Za NK Slunj su igrali: Katić, Matovina, Paulić, Radočaj, Mance, Božičević, Turkalj, Sušilović, Jurčević, Plivelić i Abrlić.

Nakon šest kola Slunj je na sedmom jejstu prvenstvene ljestvice sa 11 bodova. U sljedećem kolu Slunj gostuje u Lukavcu kod istoimenog drugoplasiranog domaćina.