BORILAČKI KARATE

Novi uspjeh karlovačkih karataša na turniru u Rijeci – 11 natjecatelja osvojilo 10 medalja

Karate turnir Grobničan Kup održan je u Rijeci na kojemu tradicionalno sudjeluju karataši Karate kluba Karlovac 1969. Karlovačke boje branilo je 11 samuraja, ponovno ostvarivši vrhunski rezultat.

Jedanaest natjecatelja osvojilo je ukupno 10 medalja od kojih 3 zlata, 2 srebra i 5 bronci. Zlatne medalje osvojili su Ivan Farkaš, Jan Canjar i Roko Palajsa. Srebra su pripala Luciji Šegavić i Luki Basaru. Brončanim medaljama su se okitili Bruna Briški, Lola Kurtagić, Tomislav Čordašev, Josip Farkaš i Elena Badanjak.

• Pohvalio bih sve naše borce. Svakodnevnim zalaganjem na treninzima i odličnim rezultatima na svim turnirima na kojima smo nastupili ove godine dokazuju da imamo izuzetno nadarenu generaciju. Uskoro će nam se prikljuČiti 10-tak novih natjecatelja tako da za karate u Karlovcu ne treba brinuti – poručuje trener Ivan Puklavec.