MINI RUKOMET RUKOMET

Među najbolje mlade igračice izabrane dvije Oguliunke te po jedna Karlovčanka i Slunjanka

Hrvatski rukometni savez nastavlja s imenovanjem i simboličnim nagradama najboljim mladim rukometašicama. Među najbolje igračice izabrane i Karlovčanka Patricija Rajčić, Oglinke Nikolina Salopek i Iva Čajić te Slunjanka Marta Močan.

U nastavku pogledajte imena i prezimena igračica U12, U14 i U16 liga koje su bljesnule u 3. i 4. kolu.

U16 – 4. kolo
Lana Vinković Bjelovar Srednji
Ana Jonek Osijek Vratarka
Emma Jukan Zamet L.Vanjski
Iva Sokolović Samobor L.Vanjski
Darija Hrelja Umag L.Vanjski
Mirna Brusić Opatija Liburnija L.Vanjski
Anja Nikolić Umag L.Krilo
Tea Pongračić Darda D.Krilo
Nina Čorić Osijek K.Napadačica
Leona Grgić Osijek D.Vanjski
Leonarda Vinković Đakovo D.Vanjski
Lea Kolar Orahovica S.Vanjski
Lara Vrajić Darda S.Vanjski
Laura Raštegorac Vinodol S.Vanjski
Katja Marić Sesvete S.Vanjski
Ana Papić Lokomotiva S.Vanjski
Tea Bukovac Vinodol S.Vanjski
Iskra Bešlija Samobor D.Vanjski
Dea Dasović Ivanić Vratarka
Barbara Zekić Dugo Selo 55 Vratarka

U14 – 4. kolo
Vanesa Adročec Umag S.Vanjski
Klara Jelović Dugo Selo 55 Vratarka
Patricija Rajčić ŠR Karlovac
K.Napadačica
Mara Profaca Rab Vratarka
Nikolina Salopek Ogulin Vratarka
Iva Kezić Sesvete D.Vanjski
Iva Čajić Ogulin D.Vanjski
Eda Nikolić Lokomotiva L.Vanjski
Mare Milić Dugo Selo 55 S.Vanjski
Josipa Tomić Orkan S.Vanjski
Paula Markić Hoteli Makarska Vratarka
Lucija Kirin Ivanić S.Vanjski
Iskra Bešlija Samobor D.Vanjski
Karin Karabajić Omišalj D.Vanjski
Teanna Halović Rab D.Vanjski
Vanna Zdrinščak Opatija Liburnija D.Vanjski
Marta Močan Drenak K.Napadačica
Ema Dananič Zelina D.Vanjski
Dani Elena Đukić Opatija Liburnija L.Vanjski
Gabriela Rogošić Dugopolje S.Vanjski


Mirta Bašić Orkan L.Vanjski
Nika Ercegović Petason Vranjic L.Krilo
Lucija Šerić Petason Vranjic D.Vanjski
Lea Dodoja Dugopolje D.Krilo
Ivana Raos Hoteli Makarska D.Vanjski
Matea Koska Sesvete L.Krilo
Tea Ciglar Lokomotiva K.Napadačica
Zara Stračević Omišalj L.Krilo
Ana Džanto Sesvete L.Krilo
Mia Šekutor Samobor S.Vanjski
Leonarda Burić Udarnik L.Vanjski
Sara Calcina Umag S.Vanjski
Nikolina Kodan Poreč L.Vanjski
Anđelina Šimunović Ivanić L.Vanjski
Nina Jakopčević Ivanić L.Vanjski
Lana Bošnjaković Poreč Vratarka

U12 – 3. Kolo
Marta Dvornik Split S.Vanjski
Jelena Poljak Cetina D.Vanjski
Mija Huljić Jelsa Malizia
Matea Bolanča Trogir 58 S.Vanjski
Nina Jerković Jelsa Malizia Vanjski
Nika Vukić Split L.Vanjski
Iva Križanac Cetina S.Vanjski