RUKOMET

2. HRL ZAPAD: Porazom u Ivanić Gradu Karlovčanke dodatno zakomplicirale situaciju oko ostanka u ligi

Igračice RK Škola rukometa Karlovac igrale su u Ivanić Gradu gdje ih je u 18. kolu 2. Hrvatske rukometne lige Zapad ugostila ekipa Ivanića. Pobjeda je pripala domaćim rukometašicama rezultatom 25:20 (12:10).

Igračice RK Ivanića su tijekom svih 60 minuta imale sigurno vodstvo od 4-5 golova razlike, a u tek 43. minuti Karlovčanke su uspjele smanjiti na 2 razlike (17:15). Prema tome pobjeda domaćih igračica je sasvim zaslužena.

Za RKŠR Karlovac igrale su: Cindrić, Ištvanić, Stepić 6, Peretić, Kusanić 5, Benić, Devčić, Perković, Razumić 3, Krznarić 2, Skočibušić, Čović 1, Medved 3, Rajčić, Jurišić, Keča.

Sa 4 boda osvojena u samo dvije pobjede u 18 prvenstvenih utakmica karlovačke rukometašice zauzimaju 10. pretposljednje mjesto na prvenstvenoj ljestvici te su si sada dodatno zakomplicirale situaciju oko ostanka u drugoligaškom društvu.

U sljedećem, 19. kolu 2. HRL Zapad, idući vikend u Karlovcu igraju s ekipom Senije iz Senja koja je na 9. mjestu s dva boda više. Posljednji je Zaprešić sa 2 boda.

Rukometaši Karlovca danas, u 5. kolu Lige za ostanak, u Školskoj sportskoj dvorani igraju derbi sredine ljestvice s kutinskom Moslavinom. Utakmica počinje u 17 sati.