OSTALI SPORTOVI SPORT OSOBA S INVALIDITETOM

SPECIJALNA OLIMPIJADA HRVATSKE. Prvenstvo Hrvatske na Sljemenu i u Delnicama, odličan uspjeh postigli štićenici Centra Ozalj

Nakon gotovo godinu dana Specijalna olimpijada Hrvatske organizirala je na Sljemenu 16. veljače 2021. prvenstvo Hrvatske, a u Delnicama 18. i 19. veljače ove godine.

Uz prekrasno vrijeme i dobro pripremljenu stazu pridržavajući se svih epidemioloških mjera nastupilo je sedam skijaša, a među njima i Željko Gašparović iz Kluba specijalnim športova Ozalj koji je osvojio je 3. mjesto i brončanu medalju.

Dva dana kasnije, 18. i 19. veljače, u Delnicama je održano Specijalna olimpijada prvenstvo Hrvatske u trčanju na krpljama i skijaškom trčanju. Nastupila su tri natjecatelja Centra Ozalj u pratnji trenera prof. Ivana Kosa.

U disciplini krpljanje 1. mjesto osvojio je Dragan Rajčić, 2. Tomislav Pauli, a 3. Nikola Milinović, dok je u disciplini skijaško trčanje-sprint pobijedio je Dragan Rajčić.