BICIKLIZAM OSTALI SPORTOVI

KARLOVČANI NA POSTOLJU: Basta pobjednik, Milaković drugoplasirani na utrci u Ludbregu

T-Rexovci Boris Basta i Domagoj Milaković nastupili su na utrci Gravel Ludbreg. Nastupilo je 107 vozača na kružnoj stazi od 77 kilometara i cca 1377 metara nadmorske visine.

Vozilo se iz centra Ludbrega po makadamskim, poljskim i šumskim putevima do Kalničkog gorja i brežuljaka nazad prema Ludbregu. Basta i Milaković su sjajno odradili utrku i oba završili na postolju. Basta je sa vremenom 3:09:10 pobijedio u kategoriji Master, dok je Milaković stazu savladao za 3:12:19 i zauzeo drugo mjesto u kategoriji Senior.

Prema dojmovima vozača utrka je bila izvrsna, od organizacije, rute i podloge, lijepog vremena pa sve do samog natjecanja i uzbuđenja koje ono donosi.