ODBOJKA

SUPERLIGA: U izjednačeno i neizvjesnoj utakmici pobjeda je zaslužena pripalo domaćoj ekipi

Odbojkašice Kelteksa izgubile su prvenstvenu utakmicu 6. kola Superlige u Vukovaru od ekipe ENNA Vukovar s rezultatom 3:2 (12:25, 25:14, 22:25, 25:21, 18:16).

U prvom setu Karlovčanke su uvjerljivo bile bolje i vodile s 23:10. U nastavku su posustale pa su domaće igračice povele s 21:12. U trećem setu bilo je 17:17, 20:20 i 22:22 i Karlovčanke su povele s 2:1 u setovima. Četvrti set pripao je Vukovarkama, a u petom setu vodila se odlučujuća igra za pobjednika. Kelteksice su vodile 13:12 i 14:13, ipak su Vukovarke uspjele dobiti taj meč. Nemaju sreće karlovačke odbojkašice ove sezone s utakmicama u pet setova. U izjednačeno i do kraja neizvjesnoj utakmici pobjeda je ipak pripalo domaćoj ekipi.

U šest dosadašnjih utakmica igračice Kelteksa imaju tri pobjede i tri poraza i pete su na ljestvici sa šest bodova. U 7. kolu Superlige u subotu, 11. studenog, igraju s ekipom Don Bosca iz Zagreba.

U srijedu prije, u Trebinju, igraju prvu utakmicu šesnaestine finala CEV kupa s prvakom Bosne i Hercegovine, s ekipom Gackog.