Nogometaši Ogulina uspješno su otvorili pripremni ciklus za novu sezonu u skupini A 4. Nogometne lige Središte Zagreb. U prvoj pripremnoj utakmici odigranoj u Dugoj Resi, Ogulinci su svladali domaćina, županijskog prvoligaša NK Dugu Resu 1929, s uvjerljivih 4:0.
Dvostruki strijelac za Ogulin bio je Kolić, dok su po jedan pogodak dodali Salopek i Barko. Iako su igrali bez nekoliko standardnih igrača, momčad trenera Matije Mišića bila je konkretnija, pokazala veću čvrstoću i dominaciju kroz većinu utakmice te potpuno zasluženo slavila.
Za domaću Dugu Resu 1929 nastupili su: Milčić, Pavlić, Šeketa, Lovro Belavić, Stojković, Topolnjak, Dujmović, Despot, Halavanić, Mihalić i Vrbanić. U igru su još ulazili: Djema, Car, Palajsa, Perošić, Ivančić, Ivano Belavić, Marko Belavić, Abdić i Holjevac.
Ogulin je krenuo s postavom: Crkvenac, Vučetić, Kesner, Kratofil, Magdić, Cetinjanin, Kurelac, Salopek, Mateo Vukelja, Mato Cindrić i Kolić, a još su nastupili Barko i Mrvoš.
Ogulinci sljedeću pripremnu utakmicu igraju u nedjelju, 3. kolovoza u Josipdolu protiv momčadi NK Slunja.
Mladi vratar Borna Crkvenac novi je igrač NK Ogulin! Dolazi iz NK Karlovac 1919 u kojem je branio u 1. NL Centar Juniori.
Foto: NN Ogulin

