NOGOMET

SUPERSPORT 2. NL: Karlovčanin Ivor Ribar golom u 93. minuti Karlovcu donio 3 boda

Karlovački plavo-bijeli u 1. kolu SuperSport 2. Nogometne lige igrali su na domaćem travnjaku s ekipom Mladosti iz Ždralova koju su pobijedili s rezultatom 3:2 (1:0). Strijelci su bili: u 10. minuti Pamić 1:0, u 75. minuti Pisačić iz 11-erca za 1:1, 79. minuti Matyazh poravnava 2:1, u 79. minuti gosti poravnavaju na 2:2 preko Žabeca, a u 3. minuti (93) produžetka Karlovac preko Karlovčanina Ivora Ribara dolazi do pobjede od 3:2.

Za NK Karlovac 1919 igrali su: Šteko, Bunoza, Gabrijel Stepinac, Ribar, Paracki, Kristaj (od 63. Haoran Li), Zavalić, Matyazh (od 87. Budimir), Viduka (od 84. Kurečki), Pamić i Pausić.

U 2. kolu SuperSport 2. NL NK Karlovca 1919 u subotu, 26. kolovoza igra u Zagrebu kod momčadi Trnja.

HRVATSKI KUP: Barilović, Plaški, Petrova Gora i Croatia ’78 upisali pobjede

Odigrane su prve utakmice 1. kola Hrvatskog nogometnog kupa za područje Nogometnog saveza Karlovačke županije.

Rezultati: Mladost – Barilović 3:6, Oštarije – Plaški 0:1, Petrova Gora – Cetingrad 4:2 i Croatia ’78 – Kupa 12:0 (FT).

Pretkolo SuperSport Hrvatskog nogometnog kupa na rasporedu je 30. kolovoza, NK Karlovac 1919 igra u Vardarcu u Baranji s momčadi NK Vardarca.

PRIJATELJSKA UTAKMICA: Banovac – Ilovac 1:7

Nogometaši Ilovca su u Glini, u posljednjoj pripremnoj utakmici pred početak prvenstva u skupini A 4. NL Središte pobijedili domaću momčad Banovca s rezultatom 7:1.

NK Ilovac sljedećeg vikenda u 1. kolu Četvrte lige ugostit će momčad Odre.