NOGOMET

SUPERSPORT 2. NL: Jadran iz Ploča iznenadio Karlovac i s „Čavleka“ im odnosi bod

Treće kolu SuperSport 2. Nogometne lige odigrano je na stadionu u Mekušanskom polju. Domaći Karlovac ugostio je NK Jadran – Luka Ploče a susret je završen bez pobjednika 2:2 (1:0) nakon čega puno više razloga za zadovoljstvo imaju gostujući igrači.

Karlovac je s 1:0 poveo već u 14. minuti preko Matyazha na asistenciju najboljeg karlovačkog igrača Ivora Ribara. Pločani su izjednačili na 1:1 u 55. minuti a strijelac je bio Medić, uz grešku domaće obrane. U 82. minuti srušen je Budimir u kaznenom prostoru za što je Raguž zaradio crveni karton, a sudac je pokazao na bijelu točku. Paracki je bio uspješan izvođač jedanaesterca i Karlovac je poveo s 2:1. Neoprostiv nesporazum Bunoze i domaćeg vratar Šteke iskoristio je Galić u 87. minuti poravnavši rezultat na 2:2.

NK KARLOVAC 1919: Šteko, Bunoza, Gabrijel Stepinac, Ribar, Paracki, Kristaj (od 64. Kurečki), Zavalić, Matyazh, Viduka (od 59. Budimir), Pamić (od 87. Tankosić) i Pausić.

Nakon ovog kola karlovački plavo-bijeli s četiri boda zauzimaju deveto mjesto na ljestvici, a u 4. kolu koje se igra u subotu, 9. rujna od 16.30 sati, odlaze na Kantridu u Rijeku gdje ih dočekuje momčadi Krka.