MALI NOGOMET NOGOMET

SPORTSKE IGRE MLADIH: Momčad Panjevi i NK Ilovac pobjednici karlovačkog Coca Cola kupa

Naime, županijsko natjecanje u malom nogometu, Coca Cola kup, je turnira koji se igra u sklopu Sportskih igara mladih a sudjelovale su karlovačke ekipe, po tri u svakoj konkurenciji.

Turnir je održan na igralištu RK Dubovac na Bastijančićevom polju iza benzinske postaje na Dubovcu. Pobjednici u obje kategorije (U-18 i U-15) ove nedjelje nastupaju na regionalnoj završnici u Zagrebu, uz prvake Sisačko-moslavačke i Zagrebačke županije te Grada Zagreba.

U kategoriji U-18 pobijedio je NK Ilovac. Ekipa Vino i voda je pobijedila NK Mostanje s 5:1 i s NK Ilovcem odigrali 1:1. „Kanarinci“ NK Ilovca su potom NK Mostanjem pobijedili rezultatom 6:0 i tako osigurali prvo mjesto na turniru.

U kategoriji U-15 pobjednik je ekipa Panjevi, uglavnom igrači NK Karlovca 1919. Prvo su s 14:1 pobijedili vršnjake NK Mostanja i s 4:0 igrače NK Ilovca. Na kraju je susret Ilovca i Mostanja završio rezultatom 5:2 za Ilovčane.