NOGOMET

NIJE DOBRO: Nakon tri prvenstvene utakmice Karlovac 1919 zabilježio tri poraza

U 3. kolu 3. Hrvatske nogometne lige Središte nogometaši karlovca 1919 poraženi su na svom terenu od sisačke Segeste 1:0. Nakon tri prvenstvene utakmice Karlovac 1919 zabilježio tri poraza. Nije dobro!

U 12. minuti, nakon ubačaja Prpića s lijeve strane, Ramić nije dobro zahvatio loptu, a onda je u 15. minuti stigao trenutak odluke. Wirekoh je ukrao loptu neopreznom Kelavi u polovici domaćih, izašao sam pred Bermanca i prizemnim udarcem pogodio za 0:1.

-Neefikasnost je kronična boljka, jednostavno ne možemo zabiti gol. Stvaramo šanse, ali lopta jednostavno neće u gol – kazao je trener domaćih Matija Štefančić.

KARLOVAC 1919 0 (0)
SEGESTA 1 (1)

KARLOVAC – Stadion „B. Čavlović-Čavlek“. Gledatelja 400. Sudac: Luka Slišković (Zagreb). Pomoćnici Zlatan Bilić i Ivan (oba Zagreb). Četvrti sudac: Mladen Komesar 6 (Zagreb). Delegat: Milorad Krnetić (Čista Mlaka).
STRIJELAC: 0:1 Wirekoh (15).
KARLOVAC 1919: Bermanec 6, Vratarić 6, Basar 6, Ramić 6, Popovački 5,5 (od 46. Joha 5,5), Kelava 5 (od 46. Marinić 6,5), Mamić 5, Kurečki 5 (od 67. Pahanić 5), Prpić 6, Turkalj 5, Pausić 6(od 78. Šprajcer). Trener: Matija Štefančić.
SEGESTA: Skender 6,5, Drljača 6,5, Ninčević 6,5 (od 65. Stojaković 6), Križe 6,5, Vranić 6,5 (od 72. Alapić 6), Maapeh 6,5, Handanović 7,5, Filipović 6,5 (od 65. Kapac 6,5), Wirekoh 7,5 (od 86. Matić 6), Šargač 6,5, Vlajsović 6,5. Trener: Ivica Vidović.
ŽUTI KARTONI: Karlovac 1919: Pahanić (71), Joha (90+3), Segesta: Šargač (37), Ninčević (49), Wirekoh (81).
CRVENI KARTON: Maletić (54) drugi žuti (Karlovac 1919).
IGRAČ UTAKMICE: Wirekoh Sampso Boampong (Segesta).

U subotu, 12. rujna od 16:30 Karlovac 1919 u 5. kolu opet je domaćin – dočekuje momčad Dugog Sela, a u srijedu, 16. rujna, gostuju kod NK Lučkog.