NOGOMET

DRUGA LIGA: Plavo-bijelima derbi 25. kola i pobjeda nakon koje ostaju u borbi za vrh prvenstvene ljestvice

Nogometaši Karlovca 1919 pobijedili su u Zagrebu, u derbi utakmici 25. kola SuperSport 2. Nogometne lige NK Kustošiju s rezultatom 1:0 (0:0). Stanić je u 80. minuti postigao pobjednički gol za karlovačku momčad.

Domaćin je u prvih 45 minuta imao terensku premoć, imali su nekoliko idealnih prilika ali bez završnice. U drugom dijelu ravnopravna igra. Lovro Stanić ušao je u igru u 54. minuti i spasio trenera Igora Pamića od još jednog lošeg rezultata, golom vrijednog pobjede i tri prvenstvena boda. Zaslužena pobjeda s kojom karlovački nogometaši ostaju u borbi za vrh tablice.

Za NK Karlovac 1919 igrali su: Marković, Barać, Bunoza, Utrobičić, Ribar, Paracki, Krstanović (od 89. Matyazh), Zavalić, Kurečki, Pamić i Tankosić (od 54. Stanić).

Nakon ove pobjede Karlovac je na trećem mjestu prvenstvene ljestvice s 47 bodova, a u petak, 3. svibnja u 26. kolu, na stadionu uz desnu obalu Korane ugošćuju Belišće.