U subotu, od 10 sati na teren će limači, u nedjelju u 9 sati karlići, dok će istog dana ovogodišnje izdanje turnira okončati mlađi pioniri, s početkom u 15 sati.
Ovog vikenda (15. i 16. lipnja) a starom gradskom igralištu u Slunju, pokraj doma DVD -a, u organizaciji NK Slunj, održati će se tradicionalni Memorijal ‘Milan Štefanac-Cavle’, u spomen na legendu slunjskog nogometnog kluba.
Po prvi puta igrat će se dva dana i tri mlađe dobne kategorije: karlići, limači i mlađi pioniri, a u svakoj od njih po 6 momčadi. Dolaze i ekipe iz susjedne Bosne i Hercegovine, klubovi identičnog imena Mladost. Jedna iz Polja pokraj Cazina, a druga iz bihaćkog Vedrog Polja. Predstavnik Ličko-senjske županije je NK Otočac, a Sisačko-moslavačke NK Banovac Glina. Ostali klubovi su iz Karlovačke županije Duga Resa, Eugen Kvaternik, Josipdol, Karlovac 1919, Krnjak, ŠN Ogulin i domaćin NK Slunj.
- Prvim trima momčadima u svakoj od kategorija biti će uručeni pokali i medalje. Turnir je pozivnog karaktera, a za sve sudionike je osigurana hrana i piće. Lokacija održavanja je na atraktivnom mjestu u centru grada, a kao i svake godine, vjerujemo i ove, da će privući veći broj roditelja djece i samih mještana, za koje će biti rezervirana mjesta za osvježenje – kaže Dalibor Sabljak.

