NOGOMET

4. NL SREDIŠTE (skupina A): Vojnićani poraženi već nakon 24 minute igre

Porazom u Zaboku od Mladosti s rezultatom 6:1 nogometaši Vojnića ’95 neslavno su završili polusezonu u skupini A 4. NL Središte

Domaćin je u potpunosti nadigrao gostujuću momčad iz Vojnića, pogotovo u prvom poluvremenu, i riješio pitanje pobjednika nakon samo 24 minute igre.

NK VOJNIĆ ’95: Manjerović, Kalem, Brkić, Tutić (od 75. Martinović), Matanović (od 52. Bijelić), Horvatin, Jurić, Prpić, Ljevar, Josipović (od 75. Lučić), Sušilović. Trener Seferović.

Vojnićani prvenstvo završavaju na posljednjem 16. mjestu s 8 bodova, 6 manje od pretposljednje Straže.

1. ŽNL: Zrinski Ozalj – Croatia ’78 1:0

U Malom Erjavcu odigrana zaostala utakmica 6. kola 1. Županijske nogometne lige
kojom je i službeno završen jesenski dio sezone prvenstva Nogometnog saveza Karlovačke županije. NK Zrinski Ozalj pobijedio je NK Croatiu ’78 iz Žakanja s rezultatom 1:0.

Za odigrati su još preostale četiri utakmice 14. kola Prve lige (Korana – Slunj, Ogulin – Draganić, Croatia ’78 – Zrinski Ozalj i Mladost – Barilović) i jedna utakmica 6. kola Druge lige (Šišljavić – Frankopan ). Sve te utakmice bit će odigrane na proljeće.