NOGOMET

3. HNL SREDIŠTE: Nakon „petarde“ plavo-bijeli vratili se na neriješen rezultat

U recimo derbiju 29. kola 3. Hrvatske nogometne lige Središte nogometaši Karlovac 1919 gostovali su u Lučkom kraj Zagreba gdje su s momčadi NK Lučkog odigrali neodlučeno 1:1 (1:0).

Za NK Karlovac 1919 igrali su: Gudelj, Ribar (od 90. Vratarić), Zavalić, Knezović, Medynskyi (od 46. Olmo), Marinić (od 66. Laštro), Mandura, Čakarić (od 71. Sušilović), Pribanić (od 46. Matyazh), Pamić i Pausić.

Momčad Lučkog povela je u 16. minuti s 1:0 golom Brekalaa, momčad Karlovac 1919 Karlovčani uspjela je izjednačiti tek u 84. minuti golom Pausića. Željeli su Karlovčani uzeti 3 boda ali nisu, ponajprije zbog toga što im je u završnici nedostajalo preciznosti. Na sreću plavo-bijelih Trnje je remiziralo s Bistrom pa je 5 kola prije kraja još uvijek praktički sve otvoreno. Zagorec i Dugo Selo su se previše odvojili i teško je očekivati da ih se može dostići, a za 3. mjesto koje Karlovac pošto-poto želi dohvatiti jer jamči najavljenu novoformiranu Jedinstvenu treću ligu, svašta se još može raspetljati.

Nakon „petarde“ koju su pospremili NK Lukavcu karlovački plavo-bijeli vratili su se na neriješen rezultat pa se zaista treba zapitati nije li Pamićeva m0mčad ekspert za neriješen rezultat. Naime, NK Karlovac 1919 ima u dosadašnja 29 kola 13 pobjeda, 11 neriješenih rezultata, 5 poraza, gol razliku 48:22 (+26) i 50 bodova s kojima zauzimaju 5. mjesto na ljestvici na 3. HNL Središte, 1 bod manje od 4. Lučkog i 1 bod više od 6. Maksimira.

U subotu, 7. svibnja od 19 sati u 30. kolu Karlovac na domaćem travnjaku igra s petrinjskom Mladosti koja je pretposljednja s 23 boda. Naravno, navijači očekuju pobjedu i 3 boda a ne 12-ti neriješeni ishod.