NOGOMET

3 HNL CENTAR: Golovima Medynskog, Trešnjića, Ribara i Budimira Karlovac 1919 pokopao nade Trešnjevke

U 5. kolu 3. Hrvatske nogometne lige Centar nogometaši Karlovca 1919 ugostili su na „Čavleku“ zagrebačku Trešnjevku koju su savladali rezultatom 4:0 (2:0). Igralo se na suhom travnjaku okruženom vodom nabujale rijeke Korane.

U 19. minuti Karlovac je poveo 1:0 a strijelac je bio Medynsky. Samo dvije minute kasnije, u 21. minuti, domaćin je poveo 2:0 golom Trešnjića. U 56. Ribar iz jedanaesterca dovodi plavo-bijele u vodstvo od 3:0. Budimir je u 87. minuti postigao gol za vodstvo domaćih od 4:0 i konačnu zasluženu pobjedu nogometaša Karlovca 1919.

NK KARLOVAC 1919: Šteko, Ribar, Zavalić, Gabrijel Stepinac, Paracki, Trešnjić (od 65. Miščin), Medynsky, Pausić, Matyazh, Pamić (od 23. Budimir) i Bunoza (od 82. Srpak). Trener Igor Pamić.

Nakon 5. kola Karlovac 1919 je na 5. mjestu na ljestvici 3. HNL Centar s 19 bodova. U subotu, 24. rujna u 16. karlovački nogometaši igraju u Petrinji s NK Mladosti (16.15 sati).