MIX

OVAJ VIKEND: Rukometna subota u dvorani kraj Korane

6. Žabica kup, natjecanje u ženskoj i muškoj popularnoj gimnastici održava se u subotu, 2. prosinca u dvorani “Mihajla Prezelja – Mitile” OŠ Dubovac, u organizaciji GK Sokol Karlovac. Održava se u tri turnusa, prvi počinje u 8.15 sati.

Rukometaši Karlovca u subotu od 17:30 sati u Školskoj sportskoj dvorani dočekuju Varaždin 1930, u 12. kolu Paket24 Premijer lige. Trenerica Tatjana Rašić očekuje pobjedu i nastavak niza dobrih rezultata.

U predigri tog susreta od 15.30 sati, utakmicu 10. kola 1. HRL Jug, igraju rukometaši Dubovca protiv posljednjeplasirane riječke Kozale. Igrači trenera Dragomira Požege nadaju se pobjedi.

Rukometašice RK Š.R. Karlovac, pak, u posljednjem jesenskom kolu 2. HRL Zapad dočekuju drugu ekipu zagrebačke Lokomotive. Utakmica se igra u subotu od 13.30 sati u dvorani na Rakovcu. Trener Dražen Keča na raspolaganju će konačno imati kompletan sastav.

U 9. kolu 2. HRK Zapad u nedjelju od 18.30 sati u ŠSD u Karlovcu igra se županijski derbi drugoligaša gdje posljednjeplasirana ekipa Karlovcem II dočekuje vodeći Ogulin.

SUPERLIGA: Odbojkašice Kelteksa u subotu od 20 sati igraju sa zagrebačkom Mladosti koja je dominantna u nacionalnoj ligi pa je jasno da će i u Karlovcu biti apsolutni favorit. Stoga je pobjedu gotovo nemoguće očekivati, ali s njima se može dobro odigrati.

Odbojkašice Kelteksa II u 9. kolu Prve B hrvatske lige Sjever gostuju u Zagrebu kod domaće ekipe Mladosti III (13.30 sati).

U 8. kolu 2. Hrvatske košarkaške lige Zapad, pretposljednjem u ovom dijelu sezone, košarkaši karlovačkog Šanca igraju u Pazinu (subota, 16 sati).

Foto: Silvijo Selman