MIX

Danas predstavljanje knjige „Imamo Dinamo“ autora Dražena Krušelja, sportskog novinara Jutarnjeg lista

Knjiga će biti predstavljena u Gradskoj knjižnici Ivan Goran Kovačić u Karlovcu, u ponedjeljak 10. ožujka 2025. u 18 sati.

O knjizi će govoriti autor Dražen Krušelj, bivši nogometaš Dinama Rajko Janjanin i trener seniorske momčadi NK Karlovca 19191 Igor Pamić. Voditelj je Nikola Badovinac, građanski aktivist ili političar iz Karlovca.

Autor u knjizi piše o dugoj i napornoj demontaži Mamićeve mreže i pripadnog krim-miljea razgovijetno, napeto i precizno, s nizom ekskluzivnih informacija i uvidom u zbivanja iza kulisa Plavog salona.

Knjiga je opremljena i s 20-ak fotografija i 10-ak QR kodova, za lakše i bolje gledanje, podsjećanje i praćenje na triler koji se razvukao od početka ovog stoljeća do proljeća, Dinamova proljeća 2024. godine.

Knjiga „Imamo Dinamo“ (uspon i pad Mamićeva carstva) u izdanju je kuće AGM, autor je Dražen Krušelj, sportski novinar Jutarnjeg lista, član Hrvatskog zbora sportskih novinara (HZSN).