Judaši Judo kluba Duga Resa nastupili su na turniru U Zaprešiću koji je ove godine održan po prvi put. Okupio je 224 natjecatelja iz Hrvatske, a judaši Duga Rese ponovno su ostvarili zapažene rezultate. Klub je predstavljalo 6 natjecatelja koji su osvojili osam medalja.
UZRAST DO 10 GODINA
U kategoriji U10 nastupili su Matej Boljar, Nikol Šepčić i Dina Jaković te se vratili s odličnim rezultatima: Matej Boljar u kategoriji dječaka do 24 kilograma ostvario je dvije pobjede i jedan poraz, što mu je donijelo 3. mjesto. Nikol Šepčić u kategoriji do 36 kilograma briljirala je sa sve četiri pobjede i osvojila uvjerljivo 1. mjesto. Dina Jaković u istoj kategoriji ostvarila je dva poraza i dvije pobjede te se zasluženo plasirala na 3. mjesto.
UZRAST DO 12 GODINA
U kategoriji U12 nastupili su Sofia Bosiljevac, Nikol Šepčić, Dina Jaković, Roberto Mamić i Sara Pavković. Posebno je vrijedno spomenuti da su Dina Jaković i Nikol Šepčić. Nakon nastupa u uzrastu do 10 godina, odmjerile snage i u starijem uzrastu, pokazujući veliku borbenost i napredak.
Sofia Bosiljevac u kategoriji do 44 kilograma ostvarila je tri pobjede i jedan poraz, čime je zauzela 2. mjesto. Nikol Šepčić, nakon uspjeha u kategoriji do 10 godina, natjecala se i u uzrastu do 12 godina, gdje je s tri pobjede i jednim porazom također osvojila 2. mjesto. Dina Jaković u istoj kategoriji osvojila je 3. mjesto, ostvarivši dvije pobjede i dva poraza. Roberto Mamić u kategoriji do 46 kilograma ostvario je jednu pobjedu i tri poraza, što mu je donijelo 3. mjesto na njegovom drugom natjecanju. Sara Pavković dominirala je u svojoj kategoriji do 48 kilograma i sa sve četiri pobjede osvojila 1. mjesto, čime je još jednom potvrdila svoju kvalitetu.