BORILAČKI KICKBOXING

Ka-tigrovi uspješni na dva međunarodna turnira u Mađarskoj

Kikboksač karlovačkog Tigra Matej Medved osvojio Hungary Open u ringovnoj disciplini full contact (juniori -75 kg).

Srebrnu medalju u kick lightu (juniori -89 kg) osvojio je Rilind Zekaj. Stariji kadet Domagoj Mlinarić osvojio je brončanu medalju (+69 kg), kao i Tena Smiljanić (-42 kg) u point fightingu za mlađe kadetkinje. Brončanu medalju osvojio je tim mlađih kadetkinja: Tena Smiljanić, Iva Vrbanić i Lucija Babić.

U sklopu Svjetskog kupa održan je i turnir Hungary Open na kojem je zlatnu i srebrnu medalju osvojila starija kadetkinja Leonarda Vrbanić, dok su brončane medalje osvojili starija kadetkinja Ella Golac (-60 kg), te mlađi kadeti Niko Vrbanić (-32 kg) i Borna Lovrić (-47 kg).

Izgubili su još u kvalifikacijskim borbama Dominik Pogačić stariji kadeti (-69 kg) i Ivano Anzić mlađi kadeti (-37 kg).

Svjetski kup u kickboxingu okupio je oko 3600 startova iz 43 države i 333 kluba.