RUKOMET

LIGA ZA OSTANAK: Osvojeni bod rukometaša Karlovca u Rijeke itekako važan

Rukometaši Karlovca uzeli su bod prvoplasiranom Zametu na Rijeci u utakmici 7. kola Lige za ostanak. Utakmica je završena neodlučeno 25:25 (12:10).

Za karlovačku momčad igrali su: Radočaj, Horvat 1, Capan 2, Domagoj Smojver 3, Janjanin, Crnković 1, Bosiljevac, Prezelj, Bačić, Hrvojević 4, Mrljak 3, Magdić, Rukavina 1, Glumac, Negran 5, Dominik Smojver 5. Trenerica Tatjana Rašić.

U 16. minuti rezultat je bio 3:7, a u 21. minuti 4:9. Nakon toga Zamet je postigao 8 golova zaredom pa je rezultat bio 12:9. U 13. minuti nastavka utakmice novo izjednačenje (13:13), u 37. (16:16). U 44. minuti je 21:18 za Karlovac, a u 53. minuti ponovno poravnanje 22:22. Tri minute prije kraja (57. minuti) Karlovac dolazi u vodstvo od tri gola razlike (25:22), ali je Zamet u nevjerojatnoj završnici uspio izjednačiti (25:25). Nažalost Karlovac je propustio pobjedu a mogao je pobijediti i ne bi bilo nezasluženo. No i bod vrijedan uspjeha.

Nakon ovog kola HRK Karlovac je na 6. mjestu prvenstvene ljestvice 15 bodova.

U subotu u s7. kolu Lige nastavka natjecanja igraju s Bjelovarom. Biti će jako važno dobiti taj meč jer nakon toga bi ostanak u Premijer ligi bio praktički osiguran.

Foto: R. Fajt/Kaportal